Szymon Krawczyk Optyka Okularowa i Optometria - Poznań

O NAS

OPTYK KRAWCZYK

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem – nasz pierwszy zakład optyczny powstał w 1946 roku. Od trzech pokoleń zapewniamy Państwu komfort doskonałego widzenia dzięki profesjonalnemu badaniu oraz najwyższej jakości opraw okularowych..

Z powodzeniem łączymy pasję zawodową oraz profesjonalizm usług. Tworzymy dla Państwa bogatą ofertę klasycznych i oryginalnych opraw okularowych. Wśród salonów optycznych w Poznaniu wyróżniamy się profesjonalizmem i przystępnymi cenami. Przeprowadzamy profesjonalne badanie wzroku z wykorzystaniem wysokiej jakości urządzeń optycznych i optometrystycznych, a badanie wykonuje specjalista optometrysta - na miejscu w naszym salonie. Okulary progresywne wykonujemy we własnej szlifierni, gwarantując wysoką jakość wykonania oraz krótkie terminy realizacji.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu optycznego w Poznaniu!

Optyk Krawczyk – profesjonalny salon optyczny w Poznaniu. W naszym salonie posiadamy nowoczesny sprzęt oraz bogaty wybór okularów, które sprawią, że będziesz widział poprawnie i czuł się komfortowo. Profesjonalne salony optyczne to miejsce, w którym klient może liczyć na fachowe badanie wzroku oraz profesjonalna diagnozę. Nasza wykwalifikowana obsługa oraz profesjonalny sprzęt zapewnią satysfakcję oraz zadowolenie. Zapraszamy do naszego salonu optycznego w Poznaniu!