Okulary progresywne Poznań

Strona główna Okulary progresywne

Okulary progresywne, Poznań - natychmiastowa ulga dla oczu

ozdobna-linia

Okulary progresywne to nowoczesny okulary jedyne w swoim rodzaju, które mogą być stosowane zarówno do korekty wrodzonej lub nabytej wady wzroku, takiej jak nadwzroczność oraz krótkowzroczność, jak i starczowzroczności. Soczewki progresywne, które nie zniekształcają wyglądu oczu, można z powodzeniem zastosować w okularach sportowych, by cieszyć się komfortem doskonałego widzenia nawet podczas treningów.

Okulary progresywne Poznań – brak konieczności zmiany soczewek

Masz co najmniej 40 lat, z powodu wady wzroku nosisz okulary i masz dość ciągłych zmian okularów, z „codziennych” na te do czytania? Zdecyduj się na okulary progresywne, z którymi ta konieczność może zostać całkowicie wyeliminowana. Podczas procesu starzenia elastyczność soczewki Twojego oka pogarsza się, co oznacza, że nie może się ona dostosowywać do widzenia z różnych odległości.

Uniwersalność okularów progresywnych

Okulary progresywne cechują się pewną uniwersalnością, która sprawia, że mogą je z powodzeniem nosić osoby z różnymi wadami wzroku. Jak to możliwe? Soczewki progresywne są jednolite, co oznacza, że nie występuje w nich żadna linia podziału. Przejście z jednej strefy do drugiej jest stopniowe. Z tego też względu zapewniają dobry punkt widzenia zarówno z bliska, jak i z oddali. Jeśli posiadasz okulary progresywne, to nie musisz już inwestować w dodatkową parę okularów, przeznaczoną do czytania, ponieważ okulary progresywne bardzo dobrze spełnią i tę rolę. Stosowane są także w korekcji starczowzroczności, gdyż nie sposób odróżnić je od zwykłych szkieł jednoogniskowych.