Naprawa okularów Poznań

Strona główna Naprawa okularów

Szybkie przywrócenie okularów do pełnego stanu używalności

ozdobna-linia

Każdemu może się zdarzyć przypadkowe zniszczenie lub stłuczenie okularów. Zważywszy na dość delikatną budowę oprawek oraz szkła i innych elementów konstrukcji, są one narażone na zarysowania i uszkodzenia, nawet przy stosunkowo niewielkich zdarzeniach. Aby naprawa okularów została wykonana solidnie, skutecznie eliminując defekt, powinna być zlecona wyłącznie profesjonalistom z branży optycznej.

Specjalnie dla naszych Klientów i ich potrzeb, Optyk Krawczyk świadczy szeroko pojęty serwis okularów. Usługi te przebiegają w zakresie zarówno wymiany elementów, które ulegają zużyciu (np. nosków, szkieł), jak i ogólnej naprawy poszczególnych części. Z tego względu jesteśmy w stanie wyróżnić następujące czynności, jakie realizujemy w ramach kompleksowej naprawy okularów.

    Do nich należą:
  • nadanie prostego profilu okularów;
  • wymiana śrubek;
  • dopasowanie i regulacja zauszników;
  • wymiana zauszników lub teleskopów;
  • wymiana żyłki;
  • wymiana nosków;
  • dopasowanie soczewek do nowej oprawy.

Serwis okularów – sprawna pomoc w mgnieniu oka

Klientów, którzy chcą dokonać korekty, modernizacji swoich okularów zapraszamy do wcześniejszego umówienia się na spotkanie w naszym salonie Optyk Krawczyk. Naprawa okularów może być zrealizowana jeszcze w ten sam dzień. Zaawansowane zaplecze specjalistycznych maszyn umożliwia nam wykonywanie zleceń w stosunkowo krótkim czasie. Mamy na uwadze, jak bardzo potrzebne są dla Klientów ich okulary w codziennej pracy i ogólnym funkcjonowaniu na co dzień.

Zapraszamy klientów prywatnych do skorzystania z naszej usługi. Profesjonalny serwis okularów to udogodnienie, dzięki któremu w nagłej, przypadkowej sytuacji szybko przywrócisz swoje okulary do pełnego stanu.