Gabinet optometryczny

Strona główna Gabinet optometryczny

Krawczyk Gabinet Optometryczny Poznań

ozdobna-linia

Punktem centralnym każdego salonu optycznego jest gabinet optometryczny. To tutaj wykonywane jest badanie wzorku, które poprzedza wybór szkieł korekcyjnych oraz opraw okularowych.

Krawczyk Gabinet Optometryczny jest miejscem, w którym wykonujemy szczegółowe badania oczu, w celu określenia i korekcji aktualnej wady wzroku. Każde badanie przeprowadzane jest przez doświadczonego optometrystę i przy zachowaniu możliwie najwyższych standardów jakościowych. Badanie wzroku w naszym gabinecie jest całkowicie bezbolesne.   

Profesjonalne badanie optometryczne w Poznaniu

Chcąc zaoferować Państwu najwyższej jakości usługi z zakresu optyki — optometrii  wyposażyliśmy nasz gabinet optometryczny w Poznaniu w wysokiej klasy sprzęt, który pozwala nam zdiagnozować rodzaj wady wzroku oraz określić jej profil. Badanie optometryczne  wykonywane w naszym gabinecie obejmuje:

  • wywiad z pacjentem
  • wstępne badanie komputerowe
  • badanie wad refrakcji
  • badanie widzenia obuocznego
  • ocena sprawności i zakresu akomodacji
  • ogólna ocena sprawności układu wzrokowego
  • zaproponowanie odpowiedniego rodzaju korekcji

Wykonanie badania w gabinecie optometrycznym przy ulicy Ratajczaka 18 w Poznaniu oraz wybór odpowiednich opraw okularowych z pewnością poprawi Państwa komfort życia. Odpowiednio dobrane szkła korekcyjne połączone z idealnie dopasowanymi nie tylko od strony wizualnej, ale także technicznej oprawkami sprawi, że codzienne wykonywanie czynności, które ze względu na wadę wzroku były do tej pory trudne do wykonania, od teraz staną się znacznie prostsze. 

Serdecznie zapraszamy do umawiania wizyt na badanie optometryczne wzroku w salonie Optyk Krawczyk - Poznań Ratajczaka 18.