Salon optyczny

Strona główna Salon optyczny

Salon optyczny – wygoda i ochrona w jednym

ozdobna-linia

Krawczyk Salon Optyczny to miejsce na mapie Poznań-Stare Miasto, które powinien znać każdy rodowity poznaniak i poznanianka. Od blisko trzech pokoleń zapewniamy Państwu kompleksowość usług z zakresu optometrii oraz optyki — od szczegółowego wykonywania badań wzroku, przez profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich opraw okularowych i pomiaru właściwych parametrów optycznych, po wykonanie finalnego produktu. W ofercie naszego salonu znajdziecie Państwo szeroki wybór opraw okularowych również znanych i renomowanych marek.

Nasza praca, to nasza pasja. Dowiedz się więcej o Optyk Krawczyk

Optyk Krawczyk na Ratajczaka 18 w mieście Poznań  to wysoko wykwalifikowany specjalista, który wiedzę teoretyczną nabywaną podczas studiów oraz specjalistycznych szkoleń, a także wiedzę praktyczną wykorzystuje w swojej codziennej pracy.

Specjalizuje się w zakresie doboru odpowiednich soczewek okularowych oraz właściwie dopasowanych do urody, kształtu twarzy oraz możliwości finansowych klienta opraw okularowych. Wśród nich dobiera oprawy do soczewek jednoogniskowych, jak również soczewek progresywnych. Do tego celu wykorzystuje najwyższej klasy sprzęt pomiarowy, który dokonuje dokładnych obliczeń kątów ustawienia oprawy w stosunku do oka, jednocześnie dopasowując ją do anatomii głowy oraz oka. W ten sposób jesteśmy w stanie całkowicie wyeliminować wszelkie aberracje ograniczające pole widzenia.

Zadowolenie klientów naszym priorytetem

Filarem naszej marki jest dbałość o klienta ze szczególną troską. W salonie optycznym Krawczyk staramy się, aby wykonywane przez nas usługi zarówno z zakresu optometrii, optyki, jak i doradztwa były zawsze na najwyższym poziomie. Każdemu naszemu klientowi poświęcamy dokładnie taką ilość czasu, jakiej potrzebuje na wybór odpowiednich opraw. Ponadto zajmujemy się również kompleksową naprawą uszkodzonych okularów, które wbrew pozorom zdarzają się nad wyraz często. Wszystkie realizowane zlecenia wykonujemy we własnej szlifierni, gwarantując tym samym najwyższej jakości produkty połączone z krótkim terminem realizacji. 

Najlepsze oprawy z najnowszych kolekcji — optyk na Ratajczaka w Poznaniu

Przy wyborze okularów korekcyjnych nie powinien liczyć się sam wygląd, ale przede wszystkim komfort widzenia. Chcąc połączyć obie te sprawy, warto odwiedzić nasz punkt w Poznaniu przy ulicy Ratajczaka 18. 

 

Każdy klient odwiedzający nasz salon optyczny w Poznaniu na Starym Mieście ma możliwość zaopatrzenia się w idealnie dobrane oprawy okularowe. Wśród nich możemy zaproponować:

  • oprawki plastikowe — produkowane z tworzywa sztucznego, w tym materiału TR90 (pochodna nylonu);
  • oprawki metalowe — do ich produkcji wykorzystuje się stal nierdzewną, bądź tytan;
  • oprawki z acetatu — to materiał, który powstaje z naturalnej bawełny i włókien drzewnych;
  • oprawki z Ultem — to materiał termoplastyczny opatentowany przez NASA i wykorzystywany przy budowie statków kosmicznych.

Skontaktuj się z nami telefonicznie w celu ustalenia terminu wizyty w naszym salonie optycznym Krawczyk w Poznaniu.